Smyslnost a půvab v jednom vystoupení

Moderátoři a baviči

Oheň, který rozproudí Váš event!

Ten správný humor pro Váš event

Dobrý moderátor je základem každého úspěšného eventu. Narazit na toho správného, který by sedl svým vystupováním, humorem a stylem právě Vaší akci bývá někdy problém. Proto tuto starost přenechte na nás a užijte si pouze finální dojem z celkové akce, která pod taktovkou toho pravého moderátora dostane úplně nový rozměr a Vaši hosté na ni budou ještě dlouho vzpomínat.

V našem týmu naleznete širokou škálu nejrůznějších profi moderátorů všech stylů. Ať už Vám sedí spíše serióznější styl na úrovni či preferujete především velkého showmana, který Vaše hosty pořádně rozproudí svým humorem, jste v dobrých rukou, pomůžeme Vám najít moderátora přesně dle Vašeho gusta.

Kromě moderace v mateřské češtině, jsme schopni zajistit i moderátora, který ovládá angličtinu, němčinu či italštinu, takže jazyková bariéra během Vašeho večera rozhodně nehrozí.

Pokud byste Vaši akci rádi okořenili ještě více, kromě špičkových moderátorů nabízíme i profesionální baviče, stand-up komiky či travesti performery.

 

Dovolte nám zajistit pro Váš event toho nejlepšího průvodce pro Vaše hosty, který je s grácií provede celou událostí a zajistí ten nejlepší dojem z akce. Kontaktujte nás pro více informací.

 

Přejít nahoru