Smyslnost a půvab v jednom vystoupení

Akro/cirkusová show

Oheň, který rozproudí Váš event!

Show, které Vás zavedou do světa nevídaného

Připravte se na cestu za hranice reality a nechte se unést taji akrobacie a cirkusu. Jsme pyšní na to, že v naší nabídce naleznete rovněž akrobatická a cirkusová vystoupení jako dokonalý doplněk každé akce. Přineseme Vám originální show, která Vaše hosty vtáhne do světa divů a zanechá je očarované krásou kouzel, pohybu a umění. Akrobatická a cirkusová vystoupení skvěle ozvláštní Váš event a Vašim hostům nabídnou strhující podívanou, při které se jim bude tajit dech. Naši profesionální artisti jsou mistři svého oboru a jsou připraveni dodat Vaší události ten správný šmrnc a překvapení. 

Díky unikátní akro show budou Vaši hosté svědky tanečního umění, které překračuje hranice lidských možností a je dokonalou zábavou pro všechny generace. Párová akrobacie Vás okouzlí. Spojení akrobacie, tance a hudby Vám dovolí snít s otevřenýma očima a naplno vnímat krásu přítomného okamžiku a umění artistů.

 

 

 

Vzdušná akrobacie je jedna z nejrozšířenějších cirkusových disciplín. Je to taneční umění, které se vznáší nad zemí a přináší do Vaší události nádech elegance a volnosti. Pro nejnáročnější diváky nabízíme dechberoucí show v závěsném kruhu, vzdušných šálách Hancock či závěsných sítích. Aerial dance je náročná disciplína, která netradičně spojuje vzdušnou akrobacii s dynamickými prvky a představuje velkolepou show plnou vzrušujících momentů. V případě nemožnosti zavěšení kruhu či šál je možné využít tzv. Lollipop kruh, ve kterém artistka předvádí totožnou choreografii jako v závěsném kruhu. Nechte své hosty unášet na vlně strhujícího umění akrobacie, které v nich zanechá hluboký umělecký zážitek.

 

Plánujete dětský den, oslavu či jiný typ akce, který chcete dovést k dokonalosti? S našimi klauny, kejklíři a kouzelníky bude Vaše akce zaručeně kouzelná. Veselí klauni rozesmějí malé i velké a dodají Vaší akci špetku rozvernosti a pravé radosti. S jejich nezaměnitelnými kostýmy a vtipnými výstupy se Vaši hosté budou zaručeně bavit. Kejklířská show je kombinací unikátních triků a zábavy, které Vaše hosty zavedou do jedinečného světa fantazie. Čeká Vás magická show plná neuvěřitelných triků a kouzel, které Vaše hosty ohromí. Naši kouzelníci přinesou do Vaší akce nejen kouzla, ale i vzrušení. Mistři kouzel odkryjí tajuplný svět, kde se realita mísí s iluzí a vytváří prostor pro neuvěřitelné záhady, i díky kterým hosté na Vaši akci jen tak nezapomenou. 

Zavedeme Vaše hosty do kouzelného světa akrobacie a cirkusu. Kontaktujte nás pro více informací a nezávaznou cenovou kalkulaci Vámi zvoleného vystoupení.

 

 

Přejít nahoru