Smyslnost a půvab v jednom vystoupení

Taneční vystoupení

Oheň, který rozproudí Váš event!

Dokonalá taneční show, která rozhýbe Váš event

Vášeň, elegance a pořádná dávka emocí, to vše je tanec, který svojí krásou zastaví čas a přemění Vaši událost v kouzelný okamžik. Taneční vystoupení jsou spojením grácie, elegance a umění a dotváří jedinečnou atmosféru plnou radosti ze života. Náš tým tanečníků ovládá širokou škálu tanečních stylů. Nabízíme profesionální skupinová taneční vystoupení, která zvýrazní krásu dané akce. 

 

Latinsko-americké tance, plné vášně a temperamentu, Vaši akci zaručeně rozproudí. Každý tanec má svůj jedinečný příběh a rytmus, který přidá do Vaší události dávku exotiky. 

Vášnivá Samba, tanec výrazných pohybů, smyslné elegance, Vás přenese do samého srdce Brazílie. Díky našim profesionálním tanečníkům si budete připadat jako uprostřed karnevalové oslavy. 

 

Nespoutaný Kankán nabízí jedinečnou podívanou na smyslné pohyby, které Vás vrátí do dob jiskřivých kabaretů. Vířivé sukně, okouzlující pohyby a svůdné umění tanečnic Vaše hosty očaruje.

 

Umožněte svým hostům vrátit se díky dobovým tancům do dob, kdy tanec byl vyjádřením elegance a stylu. Ať už se jedná o smyslné tango či energický swing, dobový tanec dodá Vaší události eleganci a nádech nostalgie.

 

Tribal dance je unikátní taneční styl zdůrazňující pohyby těla, výrazy a spojení tanečníků do skupiny. Naši tanečníci jsou mistři umění a spojení různých kulturních a moderních prvků do jedinečného tanečního zážitku. Do vystoupení tribálního tance je možné zahrnout i oheň pro ještě intenzivnější zážitek.

 

Tajemné břišní a orientální tance jsou kombinací krásy, emocí a oslnivých pohybů. Nechte své hosty unášet na vlně orientu a okouzlit je smyslnými pohyby zrcadlící tradiční techniky orientálního tance a tajemství východní kultury. 

 

Bez ohledu na to, zda si přejete dodat firemnímu večírku nový rozměr zábavy, rozproudit hosty na oslavě či pouze akci dodat trochu elegance a noblesy, taneční vystoupení je tou správnou volbou, skvěle doplní jakýkoliv typ eventu. Naši profesionální tanečníci v nádherných kostýmech Vás provedou vzrušujícím světem tance a nabídnou velkolepý umělecký zážitek pro Vaše hosty. 

  

Taneční program

Vytvoříme program dle přání klienta (více různorodých vystoupení v rámci jedné akce)

Accordion item title

Accordion content goes here!

Přejít nahoru