Smyslnost a půvab v jednom vystoupení

Light/LED show

Oheň, který rozproudí Váš event!

Světelná magie pro Vaše hosty

Váš event doplníme dechberoucí show světel a barev, kde se realita střetne s fantazií a dovolí Vašim hostům snít s otevřenýma očima. To přesně nabízí naše unikátní světelná show. Naši mistři umění světla, promění Vaši akci v nezapomenutelný zážitek plný vizuálního půvabu a magie.

 

Kouzlo light show je o souhře světla, pohybu a stínů, vytvářející jedinečnou atmosféru, která pohltí Vaše smysly. Umění světla je fascinující svět, kde se temnota stává plátnem pro neuvěřitelné vizuální zážitky a LED světla jsou malířem strhujících obrazů. Unikátní show světel přinese do Vaší události nádech tajemna a rozzáří ji jako nikdy předtím.

 

Naše světelné show jsou navrženy tak, aby rozzářily každou akci. Součástí show jsou obří světelná křídla, která umocní krásu light umění. Naši umělci využívají tu nejmodernější LED technologii PIXEL POI a lasery, doplněnou o strhující taneční vystoupení pro ještě lepší zážitek. Do light show jsme schopni zakomponovat Vaše logo, jméno či znak, rovněž můžeme celou show sladit do barev dle Vašeho výběru v rámci synchronizované proměny barev. Světelná show se skvěle se hodí do jakéhokoliv prostoru. Rozzáří firemní akce, konference, přehlídky, svatbu či narozeninovou party. Světelné efekty podpořené podmanivou hudbou dodají Vaší události vizuální šmrnc a zaručí velkolepou podívanou pro Vaše hosty.

 

Dovolte nám oslnit Vaše hosty velkolepou světelnou show. Kontaktujte nás pro více informací.

 

Přejít nahoru