Smyslnost a půvab v jednom vystoupení

Fire/Ohnivá show

Oheň, který rozproudí Váš event!

Show, která nenechá nikoho chladným

Oheň, vášeň a ohromující vizuální efekty se spojují ve velkolepou fire show. S naší jedinečnou ohnivou show rozpálíme i Váš event! Fire show neboli ohnivá show je druh živého umění. Vystoupení v sobě zahrnuje prvky tance, moderní gymnastiky, baletu nebo žonglování. Umělci také předvádí fakírské dovednosti, mezi ně patří plivání či polykání ohně. Fire show je kombinací odvahy, dovednosti a magie, která okouzlí každého diváka a nabídne mu oslňující podívanou. Mistrovské schopnosti našich ohnivých performerů, mystická atmosféra a nespoutaný oheň, jsou zárukou nezapomenutelného zážitku pro Vaše hosty.

 

Ohnivá show je dokonalým doplňkem pro firemní večírky, svatby, festivaly a další akce, které potřebují něco opravdu výjimečného. Ukažte svým hostům, že Váš večer je okamžik, na který jen tak nezapomenou a podtrhněte atmosféru večera naší velkolepou fire show. Zajistíme dobrodružství a plamennou vášeň pro umění, která pozvedne Vaši událost na novou úroveň. 

 

Líbila by se Vám ohnivá show jako oslňující doplněk v průběhu celého eventu? I to jsme schopni zařídit! V průběhu celé Vaší akce bude přítomen ohnivý performer, který bude předvádět po celou dobu to nejlepší z ohnivého umění a dotvářet vzrušující atmosféru Vašeho eventu. Připravte se na unikátní hru s ohněm!

 

Každý z našich ohňových performerů je pečlivě proškolen. Dbáme na bezpečnostní opatření, abychom zajistili, že Vaše událost bude nejen vzrušující, ale i bezpečná. Fire show zahrnuje taneční choreografii s ohňovými vějíři, ohnivou tyčí, kuželkami, míčky, švihadly a pliváním ohně. Při výběru vhodných rekvizit, vždy záleží na typu a délce vystoupení a konzultaci s klientem, které rekvizity jsou pro něj a jeho hosty nejzajímavější, případně přizpůsobíme výběr tematice a stylu eventu.

 

Požadovaný prostor pro vystoupení: Z důvodu použití živého ohně, doporučujeme pro vystoupení otevřený prostor. Z bezpečnostních důvodů je potřeba prostor (nejlépe venkovní) min. o rozloze 4×4 m. Jsme schopni fire show uzpůsobit i do vnitřních prostor. Snažíme se klientovi maximálně vyjít vstříc a vždy najít společné řešení.


Zažijte magii ohnivé show s naší uměleckou agenturou. Kontaktujte nás pro více informací.

Přejít nahoru