Smyslnost a půvab v jednom vystoupení

Burlesque show

Smyslnost a půvab v jednom vystoupení

Nabídněte svým hostům show plnou tajemství, smyslnosti a kouzla burlesque umění, při které se jim vzrušením zatají dech. Naše burlesque vystoupení jsou kombinací umění, nádherných kostýmů a smyslných pohybů, které Vaše hosty přenesou do jiskřivé éry kabaretu. Každého potěší a žádnou generaci neurazí. Burleska je umělecký žánr, který zjemňuje hranice mezi realitou a snem, osvobozuje mysl a oslavuje krásu ženského těla. Je to okamžik, kdy se grácie, ženskost a nádherné půvaby spojují v nezapomenutelné vystoupení. Celé vystoupení je o překvapení, očekávání a tajemství. Je o tom, jak umělkyně šikovně odkrývají a zahalují, zvýrazňují a skrývají, pohrávají si s myšlenkami diváků a lákají je do světa fantazie.

 

Burleska je umění, které může oslovit různorodé publikum. Je to kombinace jemné erotiky, humoru a uměleckého talentu. Může být zábavou pro ty, kteří preferují jemnější náznaky, ale zároveň atraktivní pro ty, kteří hledají více smyslnosti. Vystoupení burlesky skvěle doplní Váš firemní večírek, summer party, oslavu narozenin či večerní event. Z důvodu částečné nahoty, však není vhodné pro eventy s účastníky mladšími 18 let.

 

Spolupracujeme s předními českými burleskami, které mají bohaté zkušenosti z domácí i mezinárodní scény. Tyto profesionální performerky zajistí nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše hosty a vdechnou Vašemu eventu okouzlující půvab a eleganci.

Nabídněte svým hostům vystoupení plné půvabu a rafinované elegance. Kontaktujte nás pro více informací.

  

Přejít nahoru